Зовнішні акумулятори























Зовнішні акумулятори – додаткове джерело енергії, що забезпечує заповнення енергії вбудованої в девайс батареї. Наявність зарядженого power bank – життєва потреба в умовах непередбачуваних відключень електрики у мережі. В інтернет-магазині "Цифра" можна купити портативний зарядний пристрій за конкурентною ціною. Товари в каталозі відрізняються дизайном, призначенням, енергомісткістю, сумісністю, параметрами характеристик, функціональністю, габаритами.
Зовнішні акумулятори: навіщо призначені
Основна функція портативного акумулятора – тривале збереження накопиченої з мережі електричної енергії для подальшого заряджання девайса. Прилади розраховані на роздачу електроенергії сумісним споживачам кабелями, індукційно. За допомогою пристроїв можна здійснювати підзарядку, наприклад – планшетів, смартфонів, Playstation, автохолодильників, вентиляторів, ноутбуків, проєкторів, телефонів, смартгодинників, відеокамер, ліхтарів, інверторів, автоакумуляторів. Зовнішні акумулятори здатні працювати у трьох основних режимах:
- роздача енергії через один чи всі наявні порти-виходи;
- електроживлення сумісної домашньої, автомобільної, побутової техніки;
- одночасно з роздачею заряду заповнювати його з електромережі 220 Вт.
Повербанки забезпечують користувачам вищий рівень енергостійкості. Такі пристрої у зарядженому стані повинні бути під руками, щоб підтримувати цивілізований спосіб життя. Наприклад – викликати екстрену допомогу, бути на зв'язку з близькими, здійснювати робочий процес, дізнаватися про новини, вести зйомку, робити покупки.
ТОП популярних моделей повербанків
Каталог містить широкий асортимент виробів популярних торгових марок, у тому числі – Samsung, Baseus, ADATA, Xiaomi, Lunatik, WIWU, ZMI, Choetech, Romoss, WK, IWALK, ANKER, Sandberg, Welkome, Hoco. У ТОП продажів знаходяться універсальні мобільні батареї:
- Xiaomi Mi 3 (VXN4258CN/PLM18ZM) – білий, пластик, 2-стороння швидка зарядка 18W, 20000mAh, роз'єми USB-А, -С та micro, мікрострумове заряджання, індикатор заряду;
- Baseus (PPDML-N01/PPBD050401) – чорний, середньобюджетний, 30000mAh, контрольний дисплей, 20W, одночасне підключення 3 пристроїв, швидке заряджання;
- Lynxer (5904496001594) – літій-іонний, чорний, 22500mAh, швидка зарядка Power Delivery 65W, три USB-порти, електрозахист, вихідна напруга 5-20 В;
- Lunatik (DPD80) – Li-Pol, 80000mAh, ліхтарик, швидка технологія PD3.0, в комплекті кабель з USB-C, потужність до 22.5W, чотири USB-роз'єми типів Type-C, Type-A, micro.
Вигідно купуйте в магазині зовнішні акумулятори для будь-яких типів персональних аксесуарів. На сайті представлені повербанки як для малопотужного навантаження, так і для енергомістких ноутбуків.
Основні технічні параметри
У повербанках встановлено популярні типи акумуляторів – Li-Pol, Li-Ion, графенові. Магазин пропонує зовнішні акумулятори з показниками характеристик:
- місткість АКБ – від 700 до 80000 мА год;
- сила струму – від 1 до 15 А;
- вихідна потужність – від 15 до 210 Вт;
- вихідна напруга – 5-24 В;
- кількість USB-портів – 1-5, відсутні.
В каталозі є зовнішні акумулятори, що підтримують актуальні технології швидкого заряджання Quick Charge 2.0 / 3.0 / 4.0, Power Delivery. Потреби власників девайсів задовольняє встановлення в корпус гнізд та штекерів на кабелі роз'ємів – USB Type-C, micro, Type-A, а також Lightning.
Захистні функції
Power Bank мають корпуси з металу або ABS-пластика, розміри яких – від мало- до середньогабаритних. У них знаходиться акумуляторна батарея, мікропроцесор управління нею, сенсори і контролери. Повербанки забезпечують безпеку заряджання, зберігання та роздачі енергії. Процесор та AI-датчики сприяють продовженню ресурсу АКБ мобільної техніки внаслідок автоматичного регулювання сили струму, яка надходить на вхід у процесі підзарядки.
Оптимальний темп заряджання, який прискорений спочатку та сповільнений наприкінці циклу, гарантує безпеку та якість результату. Зовнішні акумулятори оснащені багаторівневою системою автоматичного електрозахисту, яка відключає електроживлення у випадках:
- короткого замикання;
- статичної електрики;
- перевантаження струмом;
- перенапруги;
- перезарядження, перерозрядження;
- перегріву;
- зниженої напруги.
Впроваджені у вироби AI-алгоритми забезпечує безпеку та безвідмовність застосування, а також продовжують ресурс батареї-донора, що становить сотні циклів заряду-розряду.
Види повербанків
Каталог містить зовнішні акумулятори, за допомогою яких можна повернути до життя всі види мобільних пристроїв – від смартгодинників до ноутбуків:
- Зовнішні акумулятори смартфонів. Пристрої для заряджання телефонів мають більш містку АКБ, ніж стоїть у смартфоні, а також відповідну ЗУ величину зарядного струму. Умова сумісності – показник вихідної напруги портативного зарядного пристрою повинен збігатися з маркуванням штатного адаптера гаджета. Ряд модифікацій надають індукційне заряджання телефонів.
- Портативні акумулятори для планшетів. Підтримка заряджених планшетів – завдання для потужніших повербанків. Такі моделі укомплектовані АКБ, місткість яких у 2 рази перевищує потенціал акумулятора планшетного комп'ютера.
- Повербанки для ноутбуків. Складніше підтримувати працездатність ноутбуків, які потребують високої потужності підзарядки. Тільки портативні комп'ютери останніх поколінь здатні заряджатися через симетричний порт USB-C. Купуючи зовнішні акумулятори для лептопів, переконайтеся, що функція підтримується. Такі енергоприлади мають підвищену вихідну потужність, що перевищує показники штатного блоку живлення лептопа.
- Для заряджання відеокамер можна підібрати модель серед виробів для смартфонів та ноутбуків.
Додаткові можливості
Виробники оснастили повербанки додатковими функціями, режимами, опціями та елементами конструкції, які підвищують функціональність та зручність застосування:
- контрольний дисплей;
- індикатор рівня заряду;
- протиударний захист корпусу;
- режим швидкого заряджання;
- вбудований ліхтарик;
- режим запуску автомобіля;
- металевий корпус;
- сонячна панель;
- індукційна бездротова зарядка;
- вбудований кабель із портом на кінці;
- пило- і вологонепроникність.
Зовнішні акумулятори мають додатковий технічний, енергетичний, функціональний та конструкційний потенціал у різних поєднаннях. Наприклад, вологозахищені, протиударні з ліхтариком і сонячною панеллю пристрою – маст хев оснащення користувачів, що виїжджають на природу, що йдуть у похід.
На що звернути увагу при виборі Power Bank
Бажано орієнтуватися на моделі пауербанків, які максимально задовольняють потреби в зарядженні наявної техніки. Це дозволить не перейматися джерелами енергії при відключеннях мережної електрики. До показників, на які варто звернути увагу при купівлі портативних акумуляторів, відносяться:
- сумісність конекторів;
- тип електроліту, що використовується;
- можливість 2-15 разів зарядити гаджет;
- ресурс циклів заряд-розряд;
- низький саморозряд батареї;
- наявність електрозахисної автоматики;
- адекватна вартість.
Пріоритет мають вироби, у яких вища щільність заряду – кількість енергії до одиниці об'єму/ваги. Важливий параметр зовнішнього акумулятора – величина зарядного струму, яка не повинна бути вищою, ніж у штатного зарядного адаптера. Переконайтеся, що величина вихідної напруги енергоустрою збігається з маркуванням на ЗУ девайса. Кращими експлуатаційними характеристиками володіють літій-полімерні батареї, які не мають ефекту «пам'яті». Тому АКБ повербанку заряджається до 100%. Такі пристрої мають збільшений ресурс циклів заряд-розряд.
Рекомендації безпечного використання та догляду
Дотримуйтесь простих правил, щоб підтримувати безпеку залучення Power Bank і смарттехніки, що заряджається від нього:
- використовуйте тільки штатні зарядні кабелі;
- не допускайте перегріву та переохолодження пристроїв;
- виключіть можливість перевантаження вихідним електрострумом;
- не допускайте глибокого розрядження акумулятора.
Перед первинним використанням PowerBank важливо розрядити до 0%, а потім зарядити до 95%. Не перевищуйте кількість одночасно навантажених вихідних портів, яку встановив виробник.
Купівля зовнішнього акумулятора допомагає в умовах непередбачуваних вимкнень електроенергії або відсутності доступу до неї.
Оформлення замовлення в інтернет-магазині «Цифра»
За вигідною вартістю купити портативні зарядні пристрої можна, сплативши покупку зі знижкою, оформивши кредит. Способи оплати – за реквізитами, готівкою. Заходьте на сайт Y.ua, щоб ознайомитись з описами, відгуками, цінами на зовнішні акумулятори. Бронюйте товари онлайн, телефоном, самовивозом, використовуючи можливості доставки в Україні, Києві кур'єром, транспортними службами.
Ціни на повербанки
Модель | Вартість, грн |
Adata Power Bank 10000mAh PD QC 3.0 22.5W White (AP10000QCD-DGT-CWH | 899 грн, зі знижкою – 349 грн |
Baseus Power Bank 30000mAh Bipow Display 15W White (PPDML-K02) | 3199 грн, зі знижкою – 1536 грн, у кредит 169 грн на місяць |
Baseus Power Bank 20000mAh Bipow Pro Digital Display PD 22.5W Purple (PPBD030005) | 2699 грн, зі знижкою – 1706 грн, у кредит 188 грн на місяць |
Choetech 120W Foldable Solar Charger Panel 1x DC/1 x USB-C/2 x USB-A | 7858 грн, у кредит 864 грн на місяць |
Voltero Power Bank 50000mAh S50 PD 100W PD 3.0 PPS USB-C Black for MacBook (8720828063200, 6090537940980) | 9999 грн, зі знижкою – 5699 грн, у кредит 627 грн на місяць |
Поширені запитання
Кращі зовнішні акумулятори 2024
На думку експертів, найбільшою популярність мають зовнішні акумулятори:
- Baseus Power Bank 20000mAh Bipow Display 25W Black (PPBD020301);
- Xiaomi Redmi Power Bank 10000mAh Quick Charge 12W Black (PB100LZM/VXN4305GL);
- Baseus Power Bank 30000mAh Bipow Display 20W Black (PPDML-N01/PPBD050401);
- WK Power Bank 5000mAh Magnet Wireless Black (WP-243-BK);
- Xiaomi Mi Power Bank 3 20000mAh Dual USB Fast Charge 18W White (VXN4258CN/PLM18ZM).
Якій потужності має бути хороший повербанк?
Повербанк для смартфона з роз'ємами USB-A або Micro-USB повинен мати потужність щонайменше 10 Вт. Якщо показник виявиться меншим, швидкість заряджання буде гранично низькою. Режим швидкого відновлення заряду вимагатиме потужності в діапазоні 18-100 Вт. При мінімальних вимогах до телефону з батареєю до 2000 мАг енергокейс повинен мати місткість АКБ понад 2500 мА год.
Кращі бюджетні зовнішні акумулятори
На думку фахівців, серед моделей з невисокою вартістю найбільш популярні моделі:
- Baseus Power Bank 10000mAh Bipow Display 20W White (PPDML-L02).
- Mibrand Power Bank 10000mAh Mriya 20W Blue (MI10K).
- WIWU Power Bank 10000mAh White (JC-19).
- Adata Power Bank 10000mAh PD QC 3.0 22.5W White (AP10000QCD-DGT-CWH).
- Choetech Power Bank 10000mAh PD 18W Black (B627-V3-CC-BK).
На скільки зарядок вистачає заряду зовнішнього акумулятора?
Універсальність – особливість power bank, що дозволяє виконувати підзарядку переносної техніки різних видів залежно від технологічного та енергопотенціалу, сумісності. Підбирайте зовнішні акумулятори з батареєю, яка перевершує місткість АКБ техніки, що заряджається. Різниця повинна становити від 2 разів і більше, що дозволить кілька разів заряджати наявний девайс до 100%. Наприклад, якщо телефон оснащений АКБ на 3000 мА год, то для його підзарядки 4-5 разів буде потрібно повербанк місткістю 15000 мА год.
Величина зарядного струму при цьому не повинна бути більшою, ніж у комплектного адаптера живлення смартфона, ноутбука, планшета. Одночасно зовнішні акумулятори повинні мати величину вихідної напруги, яка збігається з маркуванням на ЗУ мобільного гаджета. Це забезпечує безпеку та нормалізує процес поповнення енергії.
Ціни на Зовнішні акумулятори:
Зовнішні акумулятори | Ціна |
Зовнішній акумулятор Proove Power Bank 30000mAh Guardian 22.5W Metal Gray (PBG322210004) | 1 199 грн |
Зовнішній акумулятор Proove Power Bank 30000mAh Illuminator SE 22.5W Black | 1 799 грн |
Зовнішній акумулятор Proove Power Bank 40000mAh Giant 100W Black (PBGI99320001) | 1 999 грн |
Зовнішній акумулятор Proove Power Bank 30000mAh Metalskin 65W Gray (PBM365210004) | 1 699 грн |
Зовнішній акумулятор YENKEE Power Bank 20000mAh USB-C PD 45W Black (35053549) | 1 849 грн |