Нові гаджети виходять із запаморочливою швидкістю, і кожна нова модель набагато крутіше попередньої. Як же встигати за технологічним бумом? З нами дуже просто!

Приносьте свій старий гаджет, ми оцінимо його у вашій присутності і вам залишиться лише доплатити різницю між обраним вами новим телефоном і оціночною вартістю старого телефону. Нижче показаний наочний приклад вигоди.

Вибір
нового гаджета
11 999 грн
Оцінка
старого гаджета
4 111 грн
Обмін
в магазині Стилус
7 888 грн

Критерії оцінки:

 • Модель.
 • Обсяг вбудованої пам'яті пристрою.
 • Термін експлуатації.
 • Технічний стан і комплектність товару, який ви хочете обміняти.

Але все зводиться до основного - чим краще стан і новіше модель вашого гаджета, тим більше буде знижка на новий.

Не забудьте паспорт і код ІПН!

Стати учасником програми обміну техніки можуть всі громадяни України, які досягли повноліття.

Модель і рік випуску зазначеного вище старого обладнання, яке бере участь в програмі обміну, необхідно уточнювати у менеджера call-центру.

Для участі в програмі «ЦИФРА-ОБМІН», будь ласка, заповніть всі поля даної форми. Після відправки заявки з вами зв'яжеться наш менеджер в робочий час, з 10:00 до 19:00, для уточнення деталей.

Умови програми Y.UA-обмін

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКЦІЇ ЗА ПРОГРАМОЮ «ЦИФРА ОБМІН»

 1. ОРГАНІЗАТОР АКЦІЇ, ТЕРИТОРІЯ ПРОВЕДЕННЯ
  1. Організатором Акції за програмою «ЦИФРА ОБМІН» (надалі Акція) є інтернет-магазин Y.UA (далі - Організатор).
  2. Територія проведення - магазини партнерів за адресами: м Київ, вул. Січових Стрільців, 79; м. Київ, вул. Бажана, 30.
 2. ТЕРМІНИ АКЦІЇ
  1. Акція проходить в період з «03» липня 2019 року по «31» грудня 2021 року, або до особливого розпорядження Організатора. Організатором Акції може бути продовжений термін її проведення, про що Організатор інформує Учасників шляхом оновлення інформації на сайті даної Акції: https://y.ua/tradein.html.
 3. ПЕРЕЛІК АКЦІЙНИХ ТОВАРІВ
  1. В Акції беруть участь всі товари, представлені на сайті Y.UA, які будуть доступні для придбання з максимальною знижкою до 100% в умовах акції. Перелік і кількість акційних товарів обмежена.
 4. УЧАСНИК АКЦІЇ
  1. Учасник Акції - повнолітня особа, яка купує акційний товар для особистих потреб, не пов'язаних з підприємницькою діяльністю або виконанням обов'язків найманого працівника, за готівкові кошти і погоджується з усіма умовами Акції.
  2. Учасник Акції при купівлі товару на умовах програми «ЦИФРА ОБМІН» при здійсненні покупки повинен надати працівникові магазину паспорт і довідку про присвоєння ідентифікаційного номера. У разі, якщо пред'явник вищевказаних документів не відповідає особі, на яку видано дані документи і/або особи, зазначені в даному паспорті і довідці різні, і/або зовнішність, що надає документи, не збігається із зовнішністю людини, що зображена в паспорті, працівник магазину відмовляє пред'явнику таких документів в участі у даній акції.
 5. ПОРЯДОК УЧАСТІ В АКЦІЇ
  1. Учаснику Акції, який погодився на обмін свого старого обладнання на території проведення Акції надається можливість придбати акційний товар за ціною зі знижкою до 100% від звичайної роздрібної вартості товару, зазначеної на сайті інтернет-магазину Y.UA.
  2. Акція діє при купівлі товарів і послуг за готівковий розрахунок.
  3. Кількість акційних товарів обмежена кількістю товару, що є на сайті інтернет-магазину Y.UA.
 6. ВИМОГИ ДО СТАРОГО ОБЛАДНАННЯ
  1. Для цілей цієї Акції під Старим обладнанням, яке бере участь в Акції, розуміється техніка, зазначених в цьому пункті найменувань, торговельних марок, моделей і року випуску.
  2. В Акції бере участь наступне Старе обладнання: смартфони TM: Apple, Samsung, Xiaomi, Meizu, Huawei, Honor; ноутбуки TM Apple; планшети TM: Apple, Samsung, Huawei, Lenovo; смарт-годинники TM: Apple, Samsung, Huawei, правомірним власником яких є Учасник Акції. Модель і рік випуску зазначеного в цьому пункті Старого обладнання необхідно уточнювати у менеджера call-центру інтернет-магазину y.ua. Старе обладнання повинно відповідати всім вимогам, зазначеним в Правилах Акції.
  3. Старе обладнання повинно бути:
   1. в робочому стані (тобто всі функції обладнання повинні працювати відповідно до показників і параметрів, встановленими виробником такого обладнання);
   2. не мати слідів пошкодження рідиною (слідів корозії), тріщин, сколів, які порушують цілісність апарату;
   3. без виламаних/непрацюючих кнопок, зламаних роз'ємів для зарядки пристрою, слідів розбирання апарату (щілини і зазори в корпусі, потертості);
   4. без встановленого блокування операторів зв'язку;
   5. не перебувати в розшуку;
   6. дисплей обладнання повинен бути без плям, тріщин, вертикальних або горизонтальних смуг, пилу під склом;
   7. акумуляторна батарея - без здуття;
   8. без встановлених паролів і кодів на обладнанні.
  4. Якщо хоча б одна вимога з пункту 6.3. Правил не дотримана, споживач втрачає право на участь в даній Акції.
  5. Огляд Старого обладнання здійснюється працівником магазину при зверненні Учасника. Висновок про відповідність Старого обладнання умовам Акції та його умовної вартості співробітник магазина приймає одноосібно. Претензії з приводу зазначеного вище висновку про відповідність/невідповідність Старого обладнання умовам Акції та його умовної вартості не приймаються.
 7. НАДАННЯ ЗНИЖКИ НА АКЦІЙНІ ТОВАРИ
  1. Знижка на акційний товар становить умовну вартість Старого обладнання і залежить від технічного стану і зовнішнього вигляду такого обладнання. Перелік моделей Старого обладнання вказано в п. 6.2 даних Правил.
  2. Технічний стан і зовнішній вигляд Старого обладнання оцінюється за такими параметрами:
   1. відсутність видимих пошкоджень;
   2. помітні незначні пошкодження (наявність дрібних подряпин, незначних потертостей на корпусі і дисплеї, наявність точкових відколів розміром до 0,5 мм, помітних при первинному огляді);
   3. помітні ушкодження (численні потертості, дрібні відколи й подряпини, незначні пошкодження фарби корпусу);
   4. сильні пошкодження (глибокі численні подряпини, відколи, сильні пошкодження фарби корпусу, тріщини на бічній частині пристрою (корпус не розпадається)).
  3. В залежності від наявності або відсутності в Старому обладнанні фактів, передбачених пунктом 7.2. Правил, встановлюється умовна вартість Старого обладнання, рівна знижці на обраний акційний товар. Фактична умовна вартість Старого обладнання встановлюється працівником магазину одноосібно на підставі виявлених пошкоджень під час огляду устаткування.
  4. Умовна вартість Старого обладнання не може бути видана/компенсована Учаснику в грошовій формі.
  5. Знижка за умовами даної програми може бути використана на купівлю протягом 14 (чотирнадцяти) днів з моменту, коли Старе обладнання було передано магазину.
  6. У разі, якщо вартість покупки Учасника дорівнює або менша за суму знижки, на яку він має право згідно з умовами цих Правил, Учасник сплачує за здійснену покупку 0,01 грн. При цьому різниця вартості покупки і знижки Учаснику акції не виплачується, не компенсується і не може бути використана останніми для здійснення подальших покупок або передана третім особам.
 8. ДОДАТКОВІ УМОВИ
  1. Дія Акції не поширюється на акційний товар, який купується за безготівковим розрахунком і в разі придбання товару з розстрочкою сплати його вартості, в кредит.
  2. Організатор може відмовити учаснику Акції в разі виявлення зловживань при придбанні акційного товару (приклад: придбання акційного товару не для особистого споживання, а для подальшого перепродажу, придбання акційного товару однієї моделі в кількості більше 3-х одиниць, встановлення факту неправомірного володіння Учасником старим обладнанням і т.д.).
 9. ІНШЕ
  1. Стати Учасником програми може будь-який споживач, який є власником Старого обладнання і погодився з усіма Правилами програми.
  2. Організатор залишає за собою право продовжувати термін дії Акції та/або змінювати ці правила Акції на власний розсуд.
  3. Факт участі в цій Акції означає ознайомлення та повну згоду всіх учасників з цими Правилами і зобов'язуються їх виконувати. Придбання акційного товару зі знижкою відповідно до умов Правил свідчить про ознайомлення та погодження Учасника з розміром фактичної вартості його Старого обладнання, яке передається Організатору.
  4. Організатор не несе відповідальності з приводу будь-яких суперечностей щодо права власності на акційний товар.
  5. За будь-якою додатковою інформацією з приводу участі в Акції Учасники можуть звертатися за електронною поштовою адресою [email protected] або за телефоном (044) 364-22-00.