Кнопкові мобільні телефони































Сучасний ринок мобільних апаратів пропонує до уваги покупців великий вибір пристроїв для зв'язку та спілкування. Крім смартфонів, які часто здатні замінити фото/відеокамери, планшети і навіть портативні комп'ютери, не втрачає своєї популярності звичайний кнопковий телефон. Які переваги даного апарату стосовно більш просунутих смартфонів? Які бувають кнопкові телефони? На що звернути увагу під час вибору мобільного пристрою? Відповіді на ці та інші питання підготували спеціалісти інтернет-магазину «Цифра».
Переваги та особливості кнопкових телефонів
Кнопковий мобільний телефон – прототип сенсорного «побратима». Головна відмінність від модернізованих зразків полягає у відсутності сенсорного екрану – нижню частину такого апарату займають кнопки з нанесеними цифровими та буквеними піктограмами. При цьому функціональність виробу значно менша, адже мобільний кнопковий телефон, по суті, призначений виключно для здійснення та прийому дзвінків, обміну текстовими та іноді голосовими повідомленнями.
Переваги мобільних кнопкових телефонів
Далі розглянемо переваги мобільних кнопкових телефонів:
- Простота експлуатації. Зрозуміле керування, відсутність зайвих «фішок», стандартний набір функцій полегшують роботу з пристроєм. Кнопкова мобілка стане чудовим рішенням для дітей молодшого шкільного віку та людей похилого віку.
- Компактність. Прості кнопкові пристрої відрізняються невеликими габаритами, тому вони легко поміщаються в сумку, рюкзак або кишеню джинсів.
- Ергономічність. Телефон у вигляді невеликого моноблоку поміститься навіть у жіночій або дитячій долоні, що полегшує процес експлуатації. На бічні грані корпусу винесено основні кнопки керування, спереду встановлено невеликий екран та блок із клавішами для введення інформації.
- Морозостійкість. Сенсор не хоче реагувати на морозі на команди? Доводиться знімати рукавички, щоб відповісти на дзвінок чи прочитати повідомлення? Такі проблеми не знайомі користувачам кнопкових телефонів.
- Безпека. Кнопкові мобільні прилади не представляють інтересу для хакерів та шахраїв, тому користувачі можуть не переживати про збереження особистих даних. Також такий апарат складніше зламати, щоб отримати інформацію із прив'язаних до номеру банківських карток.
- Автономність. Мобільні телефони приємно радують власників тривалим часом роботи без підзарядки за рахунок невеликого споживання енергії екраном і процесором. Заряду батареї цілком вистачає на кілька днів активного користування.
- Доступна вартість. Цей критерій вважається одним із найбільш значущих, якщо питання ціни відіграє важливу роль при виборі мобільного телефону. Кнопкові зразки на порядок дешевші від сенсорних ультрамодних варіантів.
- Також серед переваг кнопкових мобілок називають довговічність. Пристрої надійні за рахунок міцного та компактного корпусу, а також відсутності крихкого сенсорного дисплея.
- Телефон з кнопками не відволікає від повсякденних справ та роботи через відсутність спокуси витрачати час на спілкування в соціальних мережах та месенджерах, веб-серфінг, геймінг.
Різновиди та характеристики кнопкових мобільних телефонів
Багато хто думає, що кнопкові мобільні телефони нічим не відрізняються один від одного. Це припущення помилкове, адже виробники пропонують увазі покупців різні модифікації пристроїв. Розглянемо детальніше основні види кнопкових мобільних телефонів:
- Моноблоки. Найбільш поширений форм-фактор – пристрої не мають елементів, що «рухаються». Такі кнопкові телефони відрізняються тривалим періодом експлуатації, міцністю, надійністю, простотою та зручністю використання.
- Слайдери. Пристрій складається з двох елементів, з'єднаних між собою спеціальними кріпленнями. Зсув верхньої та нижньої частин відбувається в одній площині. При цьому зверху розташований дисплей, а знизу – електронні компоненти та кнопки.
- «Розкладачки». Якщо порівнювати з попередньою групою, то мобільні телефони не мають слайдерного механізму, а оснащені сполучними кріпленнями. Також верхня внутрішня частина представлена екраном, а нижня функціональними елементами. Такий кнопковий мобільний апарат часто називають «жабкою».
- «Бабушкофони». Різновид моноблоків, головна відмінність якої полягає у розмірі клавіш та кнопок управління. Символи, що відображаються на екрані, досить великого розміру, щоб літнім людям можна було розглянути інформацію без зайвих зусиль і труднощів.
Характеристики та відмінні особливості
Вибираючи кнопковий мобільний телефон, важливо звернути увагу на технічні аспекти. Покупцям пропонуються варіанти з 1-3 SIM-картками формату miniSIM, microSIM або nanoSIM.
Екран може бути монохромним (чорно-білим) або кольоровим. Поширені формати роздільної здатності: 240х320, 400х240 або 480х320 пікселів. Залежно від форм-фактору варіюється розмір діагоналі – зазвичай від 1,44 до 3,9 дюймів.
Важливим параметром вважається ємність акумулятора – середній показник становить 1000-4000 мАг. Чим вище значення, тим триваліша автономна робота приладу. Що стосується процесора, то часто застосовують одно-, дво- або чотириядерні чіпсети Qualcomm Snapdragon, MediaTek, MediaTek MT. Об'єм оперативної пам'яті не перевищує 1-2 Гб.
Деякі моделі пропонують розширені мультимедійні можливості: FM-радіо, MP3-плеєр, вихід в інтернет. Слот під microSD-картку дозволить зберігати в пам'яті гаджета фото та іншу корисну інформацію. Серед додаткових функцій та допоміжного обладнання відзначають наявність ліхтарика, камери для зйомки фото та запису відео стандарту VGA. Доступні комунікації:
- Bluetooth,
- Wi-Fi,
- 3G,
- 4G,
- GPS.
Корпус пристрою найчастіше виготовляють із пластику. Щоб підвищити міцність та довговічність використовують металеві та гумові елементи.
Як вибрати кнопковий телефон
Підібрати оптимальну модель досить легко. Необхідно визначити призначення та бажаний функціонал. Для пенсіонерів найкращим вибором будуть «бабушкофони». Це моделі з великими кнопками та невеликим дисплеєм. Крім того, вони можуть бути оснащені кнопкою SOS для виклику екстреної допомоги одним натисканням. Тим, кому необхідний екран побільше, краще віддати перевагу «розкладачкам» або слайдерам. Для дітей можна вибрати привабливі дитячі варіанти, виконані у яскравих кольорах. Для любителів екстремального відпочинку та людей, які працюють у складних умовах, потрібні захищені моделі із міцним корпусом.
Під час вибору зверніть увагу на технічні параметри пристрою. Якщо більше обсягу сховища потрібно, вибирайте модель з максимальним значенням і можливістю розширення за допомогою картки пам'яті. Також оцініть автономність. Найпростішими і недорогими вважаються моделі з ємністю акумулятора 1000-2000 мАг, а варіанти з батареєю на 3000-4000 мАг здатні забезпечити автономність від кількох днів до тижня.
Виберіть колір (чорний, сірий, синій, бежевий, помаранчевий, зелений, золотий та сріблястий) та бренд. Найпопулярнішими та якісними вважаються мобільні телефони торгових марок:
ТОП-5 кнопкових телефонів
У покупців користуються попитом наступні моделі:
- Nokia 8210 4G Dual Blue – недорогий телефон, який підійде для дітей та в якості додаткового пристрою. Модель має середні параметри продуктивності: дисплей діагоналлю 2,8 дюйми, процесор Unisoc T107, ємність ОЗУ 48 Мб та сховище на 128 Мб + підтримка картки пам'яті. Є роз'єми для навушників, microUSB 2.0 та FM-радіо.
- Sigma mobile X-style 241 Snap Red – бюджетна розкладачка, виконана у привабливому червоно-чорному кольорі. Модель оснащена TFT-дисплеєм на 2,4 дюйми, 240х320 пікселів. Пристрій дозволяє здійснювати дзвінки, писати та читати повідомлення, надсилати інформацію по Bluetooth.
- Alcatel 2019 Single SIM Metallic Gray – чудовий варіант для людей похилого віку. З особливостей моделі: масивні клавіші та великий екран, відображення великого шрифту, настільний зарядний пристрій, гучний звук та кнопка SOS, підтримка слухових апаратів M4/T4 та батарея, що забезпечує до 2-х тижнів автономності.
- Tecno T454 Black – модель з тонким корпусом та великим екраном. Передбачено слот для двох SIM-карток. Обсяг ОЗУ – 4 Мб, вбудованого сховища – 32 Мб. Телефон оснащений батареєю ємністю 1500 мАг.
- 2E R240 (2020) Track Black – захищений мобільний телефон за стандартом IP68. Корпус виготовлений з міцного пластику з гумовими елементами. Встановлений потужний ліхтарик з фокусною лінзою, два гучні динаміки, збільшена ємність акумулятора до 1800 мАч з підтримкою USB-OTG Powerbank.
Замовити мобільний телефон кнопковий в інтернет-магазині «Цифра»
В інтернет-магазині «Цифра» представлено великий вибір кнопкових мобільних телефонів: різні виробники, доступні ціни, цікаві знижки та акції. Вибрати та замовити телефон у нашому каталозі можна самостійно, скориставшись пошуковими фільтрами для виставлення певних параметрів та характеристик. За потреби або виникнення складнощів з вибором варто звернутися за допомогою до досвідчених менеджерів – контактні способи зв'язку вказані на сайті Y.ua. Оплата приймається як готівковим, так і безготівковим способом. Також купити товар можна в кредит або розстрочку – дзвоніть, підберемо найоптимальніші програми кредитування. В Україні доставка можлива по всіх регіонах: Черкаси, Луцьк, Вінниця, Одеса, Хмельницький, Івано-Франківськ та інші міста та населені пункти. У Києві передбачено варіант адресного кур'єрського розвезення.