Олексій Жупанський: Осіннє заціпеніння (Стрічання мертвих)

Код товара: 1239910
Есть в наличии
Есть в наличии
201
грн
208
грн

К сожалению, на нашем сайте оплатить книги картой «єПідтримка» временно невозможно.

Доставка в 
Киеве
В магазины Цифра
Завтра, бесплатно
Доставка на склад Новой Почты
Срок доставки уточняйте, стоимость уточняйте
Обмену/возврату не подлежит
К сравнению
Доставка и гарантия
Все сразу
Характеристики
Услуги
Доставка и гарантия
Доставка в Киеве
В магазины Цифра: Завтра, бесплатно
На склад Новой Почты: Срок доставки уточняйте, стоимость уточняйте
Гарантия: Обмену/возврату не подлежит
Все сразу
Обзор Олексій Жупанський: Осіннє заціпеніння (Стрічання мертвих)

Олексій Жупанський – видавець і письменник, автор романів «Першими до мене прийдуть діти» (2008), «Лахмітник» (2012), «Благослови Тебе Боже! Чорний Генсек» (2017) та збірки оповідань «Побутовий сатанізм» (2010).

Створена на перетині жанрів магічного реалізму та химерної прози, повість «Осіннє заціпеніння (Стрічання мертвих)» відкриває цикл «Колесо року» і є своєрідним паломництвом за лаштунки звичних нам декорацій буденності. Непомітні на перший погляд провісники лиха на затканих вечірньою імлою вулицях, темні й заплутані справи тих, хто знає, що насправді криється за обтріпаною тканиною реальності, яка з кожним роком все дужче витоншується, могутні й поточені червою корупції чиновники і дивні міські божевільні, а також ритуали чорного бюрократичного чаклунства і, звісно ж, діти – вперті паростки того майбутнього, яке з усіх сил сил намагається пробитися крізь морок сьогодення, діти, завдяки яким колесо цього життя ще хоч якось продовжує обертатися на своїй перехнябленій осі. Все це лягає в основу авторського творення сучасного урбаністичного міфу «Колеса року».

Ця історія почалася розмоклим осіннім днем на початку листопада 2017-го, або ж набагато раніше, а може, й пізніше – тут важко сказати напевне, оскільки вона триває донині і повторюється кожної осені в ніч проти сьомого листопада, коли тканина реальності стає настільки ветхою, що крізь неї стає видно її оксамитово-чорний виворіт, і тоді до нас приходять гості із потойбіччя.

Варто лише в осінніх сутінках вийти на заткані туманом вулиці й придивитися пильніше, як ви побачите їх – блідого хлопчика, дівчинку із тріснутою губою і кульгавого хлопчика, які за дорученням Куратора знову і знову вирушають у своє паломництво за святим вогнем – єдиною запорукою вчасного запуску опалювального сезону. З цього починається плутаний ланцюжок дивних та моторошних подій на День стрічання мертвих, свята, коли, ті, хто вже не з нами, здіймаються на Чортовому колесі у вологу осінню височінь, щоб побачити, як ведеться живим, і ще раз на коротку мить відчути тепло життя.

Читать дальше
Основные характеристики
ПроизводительВидавництво Жупанського
ЖанрСовременная проза
ОбложкаТвердая
АвторАлексей Жупанский
Количество страниц136
ISBN978-617-7585-87-8
Характеристики

Основные характеристики

ПроизводительВидавництво Жупанського
ЖанрСовременная проза
Язык изданияУкраинский
Год издания2023
Возрастное ограничение16+
ОбложкаТвердая
Тип бумагиТипографская
ИллюстрацииОтсутствуют
АвторАлексей Жупанский
Формат84 х 108/32
Размер133x205x14 мм
Количество страниц136
ISBN978-617-7585-87-8
Все характеристики

Производитель оставляет за собой право вносить изменения в комплектацию, техническое и программное обеспечение товара без предварительного уведомления. Магазин не несет ответственность за изменения, внесенные производителем.

  Цена на товар до момента фактической передачи товара покупателю может быть изменена продавцом в одностороннем порядке в зависимости от показателей, которые обусловливают цену товара (в т.ч. себестоимость товара, затраты продавца, изменение курса валют по отношению к гривне и т.д.).

Олексій Жупанський: Осіннє заціпеніння (Стрічання мертвих)
Олексій Жупанський: Осіннє заціпеніння (Стрічання мертвих)
Код товара: 1239910
Есть в наличии
201
грн
208
грн
К сравнению
Отзывы
Услуги
Нужна помощь?
Наши опытные специалисты помогут вам с выбором
Наши менеджеры всегда будут рады помочь
+38 (044) 364-22-00
Пн.-Пт.: 08:00 - 22:00
Сб.: 09:00 - 20:00
Вс.: 09:00 - 19:00
Вам так же может понравиться